PROFEMI – Maciej Orzechowski | Anita Orzechowska | Ginekologia, Estetyka, Rehabilitacja | Krotoszyn
Pełnia kobiecości na długie lata

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Dłonie

Piękne i zadbane dłonie to bardzo istotny element kobiecej urody. Odpowiednio wypielęgnowane świadczą o kulturze osobistej  – często mówi się, że dłonie  to nasza ozdoba i wizytówka.

33306464_s

              Proces starzenia się skóry dłoni jest bardzo trudno zatrzymać, ponieważ codziennie oddziałują na nie detergenty, twarda woda, toksyny i niekorzystne warunki atmosferyczne (wiatr, promienie słoneczne, suche powietrze), klimatyzacja.

Starzenie się dłoni objawia się zwiotczeniem skóry, która staje się cienka, wiotka i przeźroczysta. Pojawiają się przebarwienia, uwidoczniają się kości i żyły.  Za ten stan odpowiada utrata tkanki podskórnej i kolagenu. Niestety, proces starzenia się skóry dłoni postępuje szybciej w przypadku kobiet niż mężczyzn. Dlatego warto zacząć dbać o dłonie zanim dojdzie do nieodwracalnych zmian.

Bardzo prostym i dostępnym zabiegiem jest zabieg parafinowy,którego celem jest maksymalne nawilżenie skóry dłoni. Aby nie zdradzały naszego wielu należy o nie szczególnie zadbać . Codzienną, domową pielęgnację powinny uzupełnić specjalistyczne zabiegi estetyczne.

  Opracowanie odpowiedniego programu naprawczego jest niezwykle istotne i powinno przebiegać etapowo.

  Na początek wskazane będzie przeprowadzenie liftingu termicznego (Maximus) , który pobudzi produkcję kolagenu w skórze, zagęści ją i napnie. Kolejnym etapem mogą być zabiegi mezoterapii z użyciem komórek macierzystych, czy koktajli witaminowych z kwasem hialuronowym. Jeśli występują przebarwienia warto poddać je zabiegom  laserem frakcyjnym, którego światło pochłaniane jest przez melaninę, podgrzewa komórki zawierające barwnik i niszczy je. Efektem zabiegu laserowego jest rozjaśnienie przebarwień, plam oraz poprawa napięcia i głęboka regeneracja skóry dłoni.

W gabinecie Profemi mogą Panie przeprowadzić wszechstronną kurację przeciwzmarszczkową, ujędrniającą, wybielającą swych dłoni.

Do codziennej terapii domowej dobraliśmy  profesjonalny  krem o właściwościach wolumetrycznych (poprawiający objętość)  dla skóry dłoni, która w wyniku działania wielu czynników (starzenie się, gwałtowna utrata wagi, wystające kości, zwiotczenie) utraciła jędrność i sprężystość. Krem odbudowuje gęstość siatki włókien elastynowych i kolagenowych, odżywia, chroni i głęboko nawilża dłonie. Krem polecany w każdym wieku. Wydajna, duża pojemność 200ml do stosowania rano i wieczorem.

Skład kosmetyku:

  • Rahnella soy protein ferment – składnik otrzymany w procesie fermentacji protein sojowych w obecności mikroorganizmu Rahnella, sprzyjający namnażaniu fibroblastów,
  • wyciąg z Kigelia africana o działaniu liftingującym i modelującym,
  • wyciąg z korzenia z Anemarrhenae asphodeloides – roślinny odpowiednik sterydu skutkujący zagęszczeniem struktur skóry,
  • palmitoyl oligopeptide – peptyd stymulujący produkcję kolagenu w fibroblastach.

 

Oto nasza oferta:

PAKIET 1

5 zabiegów Maximus – efekt: zagęszczenie i ujędrnienie skóry, ,  zmniejszenie zmarszczek, wygładzenie

+ do pielęgnacji domowej Volumetryczny Krem do Rąk (200ml)

Cena: 750 PLN

PAKIET 2

3 zabiegi  Maximus – efekt: zagęszczenie i ujędrnienie skóry, zmniejszenie zmarszczek, wygładzenie

2 zabiegi Dermapen – efekt: jak wyżej + wprowadzenie odpowiedniego koktajlu na bazie kwasu hialuronowego-efekt nawilżenia

+ do pielęgnacji domowej Volumetryczny Krem do Rąk (200ml)

Cena: 950 PLN

* laser frakcyjny-w zależności od potrzeb związanych  z wystąpieniem przebarwień-koszt impulsu zgodnie z cennkiem