PROFEMI – Maciej Orzechowski | Anita Orzechowska | Ginekologia, Estetyka, Rehabilitacja | Krotoszyn
Pełnia kobiecości na długie lata

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Wypadanie włosów

Terapia skóry głowy polecana jest osobom mającym problem z wypadaniem włosów i łysieniem. Jest także znakomitą propozycją dla osób, które zauważyły pogorszenie się kondycji włosów (suchość, łamliwość)  a także pragnących poprawić ich wygląd, gęstość i  jakość.

Najchętniej wybierane zabiegi stosowane w terapii włosów to: Mezoterapia igłowa/mikroigłowa oraz Karboksyterapia. Zalecane jest połączenie obu tych technik.

Mezoterapia poprzez podawanie w owłosioną skórę  głowy preparatów mineralnych, witamin, leków przeciwzapalnych oraz substancji polipeptydowych i czynników wzrostu, można w znaczny sposób poprawić odżywienie włosów, zatrzymać ich wypadanie, a nawet spowodować odrost tych utraconych. Pozwala dotrzeć w rejon mieszka włosowego i pobudzić je do produkcji włosów.

Efekt widoczny jest po około 2-3 miesiącach.

Procedura:

I Faza: 10 zabiegów co 7-10 dni

II Faza: 5-6 zabiegów co 15-21 dni

III Faza: 1 zabieg na miesiąc przez 6 miesięcy

Karboksyterapia iniekcyjne podanie dwutlenku węgla w skórę głowy. W ciągu 7 dni po zabiegu karboksyterapii istnieje wzmożone ukrwienie i dotlenienie tkanek w miejscach aplikacji. Mikrokrążenie znacznie się usprawnia i obszary poddane zabiegowi są lepiej dotlenione i oczyszczone.

Procedura:

I Faza: 6- 15 zabiegów w serii co 7 dni,

II Faza: 1 na 6-8 tygodni


 

Postępowanie przedzabiegowe :

  • W dniu zabiegu należy umyć włosy, w szczególności skórę głowy np zastosować specjalny peeling enzymatyczny

Postępowanie pozabiegowe :

  • Zabiegi związane z iniekcją skóry głowy są dobrze tolerowane przez pacjentów. Mogą wystąpić: ból w miejscu nakłucia, siniak, które szybko przemijają.
  • Zaleca się umyć włosy 2 dni po zabiegu.

 


 

**Zapraszamy do zapoznania się z ofertą promocyjną terapii włosów**