PROFEMI – Maciej Orzechowski | Anita Orzechowska | Ginekologia, Estetyka, Rehabilitacja | Krotoszyn
Pełnia kobiecości na długie lata

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

O firmie

         Zapraszamy do odwiedzenia naszego specjalistycznego gabinetu ginekologiczno-estetycznego i skorzystania z nowoczesnej diagnostyki i terapii.

             Specjalizujemy się w kompleksowej opiece nad pacjentką w zakresie ginekologii i położnictwa, fizjoterapii uro-ginekologicznej oraz estetyki twarzy i ciała.  Jest to naszą zawodową pasją. Jesteśmy przekonani, że robimy w życiu to, co kochamy.

              Troszcząc się o zdrowie naszych Pacjentek wyposażamy gabinet w najnowocześniejszy, innowacyjny  sprzęt, umożliwiający dokładną i szybką diagnostykę oraz terapię. Wszystkie urządzenia posiadają europejski certyfikat CE dzięki czemu nasi Pacjenci mogą czuć się bezpiecznie.

 Czasami sami bywamy pacjentami, dlatego staramy się przyjmować Pacjentki w taki sposób, w jaki my również chcielibyśmy być leczeni. Zachęcamy do elektronicznej rejestracji, dzięki czemu mają Panie możliwość wybrania dla siebie idealnej pory wizyty.

Serdecznie zapraszamy i gwarantujemy, że wizyta u nas może być pozytywnym przeżyciem.

               Pozdrawiamy Anita i Maciej Orzechowscy

Misja

Misją naszej firmy jest taka opieka nad Pacjentką , by zachowała pełnię swej kobiecości na długie lata.

Naszymi celami są:

• bezpieczeństwo Pacjentów i ich zadowolenie,
• świadczenie usług w sposób sprawny i profesjonalny,
• ciągłe poszerzanie oferty wykonywanych świadczeń,
• kompleksowe informowanie pacjentów na temat stanu zdrowia i planowanego leczenia,
• diagnostyka i terapia najnowocześniejszym sprzętem medycznym,
• ciągły rozwój poprzez szkolenia i naukę.

Koronawirus (COVID-19)

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA

Drodzy Pacjenci, bezpieczeństwo to jedna z podstawowych wartości PROFEMI Anita i Maciej Orzechowscy. Umacniamy ją od samego początku naszej działalności i na wiele sposobów. Mamy za sobą wiele lat doświadczenia, nieustannie podnosimy kwalifikacje, uważnie – przyjmując bezpieczeństwo za kluczowe kryterium – wybieramy zabiegi i preparaty do naszej oferty, pracujemy wyłącznie na certyfikowanym sprzęcie najwyższej jakości, regularnie kontrolując stan techniczny wszystkich urządzeń. A przede wszystkim bezwzględnie utrzymujemy ścisły reżim sanitarny. Dla nas, jako podmiotu działalności leczniczej, najwyższe standardy higieny są czymś zupełnie naturalnym. Poza regularnymi procedurami, jak dezynfekcja wszystkich miejsc, z którymi miał styczność pacjent, czy zapewnienie odzieży ochronnej personelowi, obejmują one również np. specjalne wyposażenie gabinetów oraz poczekalni, pozwalające na łatwe i skuteczne dezynfekowanie. Teraz, w obliczu aktualnego zagrożenia epidemiologicznego, wprowadziliśmy dodatkowe środki bezpieczeństwa: wyposażyliśmy poczekalnię, pomieszczenia socjalne i łazienki dla Pacjentów i personelu w certyfikowane dezynfekujące płyny antybakteryjne. Rozszerzyliśmy również procedury dezynfekcji powierzchni i wyposażenia gabinetów oraz te dotyczące strojów ochronnych personelu. Wprowadziliśmy także poniższe zasady, prosimy wszystkich naszych Pacjentów o ich przestrzeganie.

1. Podczas telefonicznego umawiania wizyty prosimy o informacje, które upewnią nas, że Pacjent nie miał w ostatnim czasie kontaktu z osobami znajdującymi się pod nadzorem sanitarnym bądź zdradzającymi objawy charakterystyczne dla zakażenia koronawirusem, jak gorączka, kaszel, duszność, ogólne osłabienie, bóle mięśni, zaburzenia węchu i smaku.

2. Na umówioną wizytę należy przychodzić bez osób towarzyszących i dokładnie o wyznaczonej porze – dzięki temu w poczekalni będzie przebywał tylko jeden Pacjent. Wizyty umawiane są z zachowaniem odstępów czasowych ułatwiających przeprowadzenie dezynfekcji wszystkich powierzchni w gabinecie zabiegowym oraz pomieszczeniach ogólnodostępnych.

3. Po wejściu do budynku należy dokładnie zdezynfekować ręce środkiem dostępnym w poczekalni, a następnie umyć je w łazience. W trakcie dezynfekcji rąk oraz przy recepcji należy pozostać we własnej maseczce.

4. Przed zabiegiem prosimy o podpisanie specjalnej zgody na zabieg, zgodnej z wymaganiami obowiązującymi w sytuacji zagrożenia epidemiologicznego.
5. Wspomniane wyżej procedury mogą powodować, że wizyta w gabinecie trwać będzie dłużej niż zwykle / przed pandemią, w związku z tym prosimy o zarezerwowanie na nią więcej czasu.

Dziękujemy!

Zasady-bezpieczeństwa-PROFEMI

Certyfikaty: